شرایط و قوانین

 استفاده از ‌سایت اینترنتی الکتروپارت به معنی توافق شما با شرایط مندرج در این صفحه می‌باشد.

   -کلیه اصول و رویه‏‌های الکتروپارت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان است و کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه می باشند.

-خدمات و محتویات سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى شما عرضه شده است. هرگونه سوءاستفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و استفاده غیرتجاری از محتویات سایت الکتروپارت برای سایت‌ها و وبلاگ‌های شخصی تنها با ذکر منبع یا آدرس سایت مجاز می‌باشد.

-اطلاعات موجود در سایت الکتروپارت از منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت‌های سازنده محصولات و همچنین تجربیات مصرف‌کنندگان جمع‌آوری و در سایت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات، محصولات و سرویس‌های موجود یا ارائه شده در الکتروپارت در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد. الکتروپارت به طور مداوم اطلاعات و محتویات سایت را به‌روز خواهد کرد.

– ممکن است سایت الکتروپارت دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کامل تر به كاربر قرارداده شده اند. این سایت‏‌ها تحت کنترل الکتروپارت نیستند و سایت الکتروپارت مسئولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها ندارد .

-کاربران باید هنگام سفارش کالای موردنظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به‌طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

-الکتروپارت همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل‌ونقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه به این معنی است که بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل‌ونقل است و الکتروپارت تنها در صورت تائید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

-قیمت‌‏گذاری در الکتروپارت مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف‌کننده است و قیمت‏‌ کالاها براساس لیست قیمت تولید کنندگان می باشد و الکتروپارت مسئولیت و نقشی در قیمت گذاری ندارد. لازم به ذکر است هزینه‏‌های بسته‌بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌رسانی می‌‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود.

-در صورت وجود نوسان‌‏ بازار، اشتباه در قیمت‌‏گذاری و یا غیرموجود شدن کالا، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، الکتروپارت موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع داده و سفارش را لغوو درصورت پرداخت وجه، تمام آن را عیناً مسترد نماید .

شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا :

الف) گارانتی

مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و تابع گارانتی درنظر گرفته شده از سوی شرکت سازنده می باشد (در صورت عدم درج موارد ، گارانتی برای آن كالا وجود ندارد) و چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام نماید.

ب) برگشت کالا _ حق انصراف

قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.

بعد از ارسال کالا: کالای خریداری شده به مدت 3 روز کاری (به شرط باز نشدن بسته بندی کالا و درصورت عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف، فروشگاه اینترنتی الکتروپارت بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود.

فروشگاه اینترنتی الکتروپارت به هیچ وجه اطلاعات منحصر به فرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

-کلیه محتویات سایت الکتروپارت شامل قوانین حق تکثیر می‌باشد . 

electropart.ir